JPMorgan: перемога Grayscale збільшила шанси на схвалення біткоін-ETF — ForkLog UA

Рішення суду у справі Grayscale може наблизити остаточне схвалення спотового біткоін-ETF, хоча, скоріш за все, не змінить правила гри на крипторинку. До такого висновку прийшли в JPMorgan, пише CoinDesk.

29 серпня суд в США задовольнив подання Grayscale Investments. Апеляційна інстанція зобов’язала Комісію переглянути своє рішення. 

У червні управління активами подали в суд на регулятора за відмову перетворити GBTC в ETF. Заявку в SEC на конвертацію продукта компанія направила в жовтні 2021 року. 

Аналітики JPMorgan переконані, що після рішення влади не залишиться іншого виходу, як схвалити кілька заявок на запуск спотового біткоїн-ETF. Вони нагадали, що суд назвав відмову SEC “неправомірною та свавільною”.

Згідно з заявою, шахрайство і маніпуляції на спотовому ринку представляють однаковий ризик як для фьючерсів, так і для спотових продуктів, оскільки “вони […] тісно пов’язані”. У результаті немає жодних підстав дозволяти біткоїн-ETF на основі фьючерсів, але забороняти спотові ETF, вказали фахівці.

Для збереження своєї позиції щодо конвертації GBTC SEC доведеться відкликати одобрення фьючерсних біржових фондів на основі цифрового золота, що “малоймовірно, оскільки це буде обурливим і руйнівним [для репутації]”, на думку експертів.

В JPMorgan сумніваються, що зміна відношення регулятора до спотових біткоїн-ETF суттєво вплине на ситуацію на крипторинку через низький інтерес до продукту в тих юрисдикціях, де їх дозволили.

Нагадаємо, подія змусила аналітиків Bloomberg Джеймса Сейффарта і Еріка Балчунаса підвищити ймовірність запуску подібних продуктів в США до кінця 2023 року до 75%. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.