ФРС зобов’язала пов’язаний з Alameda Research банк згорнути діяльність — ForkLog UA

ФРС подала позов проти Farmington State Bank і його холдингової компанії FBH Corporation. Структура відома також як Moonstone Bank, яка отримала фінансування і вела бізнес з Alameda Research.

У 2022 році торгова фірма Сема Бенкмана-Фріда інвестувала $11,5 млн, отримавши неназвану міноритарну частку в установі.

Після вкладень від Alameda Research організація переключилася на роботу з новими напрямками на кшталт цифрових активів. ФРС заявила, що Moonstone Bank вніс зміни до бізнес-плану без належного повідомлення органів банківського нагляду та отримання попереднього схвалення.

У січні 2023 року структура заявила про припинення розвитку нових сегментів бізнесу, у травні — погодилася добровільно продати портфель кредитів і депозитів на користь Bank of Eastern Oregon, згідно з Bloomberg.

«Позов гарантує, що діяльність банку буде припинено таким чином, щоб захистити вкладників і Фонд страхування вкладів. Дія також забороняє Farmington і FBH виплачувати дивіденди або розподіляти капітал, витрачати грошові активи та займатися певною діяльністю без схвалення наглядових органів», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у щорічному огляді FDIC вказала, що пов’язана з цифровими активами діяльність може становити нові та комплексні ризики для банківської системи США, які важко повністю оцінити.

Раніше ФРС, FDIC і OCC нагадали кредитним організаціям США про потенційні ризики, що виходять від орієнтованих на надання криптопослуг компаній.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.