Суд прийняв запит SEC на апеляцію у справі Ripple — ForkLog UA

Суддя Аналіса Торрес задовольнила вимогу Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) на подання проміжної апеляції у справі проти компанії Ripple. Про це повідомляє Cointelegraph.

Рішення було ухвалено всього через кілька годин після того, як Ripple виступила проти потенційного клопотання. Юристи фірми не побачили достатніх підстав для оскарження рішення.

Згідно із судовою ухвалою, регулятор має надіслати апеляцію до 18 серпня. Зі свого боку Ripple також зможе подати зустрічну скаргу.

Ще до задоволення вимог глава криптокомпанії Бред Гарлінгхаус написав, що Комісія «неправа як за фактом, так і за законом».

«Запит на апеляцію, навіть якщо його буде задоволено, не змінює того факту, що XRP не є цінним папером. Це не підлягає обговоренню або суду. Але SEC продовжує стверджувати, що Кріс Ларсен і я діяли нерозважливо. Це повна нісенітниця», — заявив він.

За його словами, апеляція на постанову про роздрібні продажі тільки ще більше зміцнить рішення, ухвалене Торрес.

SEC і Ripple залучені в судову тяганину з 2020 року. Комісія звинуватила компанію в незареєстрованому продажу цінних паперів у вигляді XRP на суму $1,3 млрд. Відповідачами за позовом стали Гарлінгхаус і співзасновник фірми Кріс Ларсен.

У липні 2023 року Суд Південного округу Нью-Йорка дійшов висновку, що програмні продажі та інші розподіли токена XRP від Ripple не є пропозицією і реалізацією інвестиційних контрактів. Після цього SEC подала апеляцію.

Нагадаємо, колишній юрист відомства Джон Рід Старк назвав вердикт Торрес у справі проти Ripple «заснованим на хиткому ґрунті». На його думку, у Комісії високі шанси на успішне оскарження його у вищих інстанціях.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.