FTX попередила про витік користувацьких даних — ForkLog UA

Біржа FTX, яка зараз перебуває в процедурі банкрутства, повідомила про витік конфіденційних даних деяких клієнтів за участі агента з реструктуризації Kroll.

Дані: X.

За повідомленням платформи, фірма стикнулася з “кибербезпековим інцидентом”.

“Kroll безпосередньо повідомляє постраждалих про кроки, які вони можуть вжити для захисту. Паролі облікових записів FTX не підтримувались Kroll, і власні системи біржі не постраждалі”, – зазначається у повідомленні.

Біржа попередила клієнтів про можливі спроби зв’язку з боку шахраїв, які видають себе за учасників справи про банкрутство.

Дослідник з області криптовалют Зак Захаров (ZachXBT) повідомив, що користувачі FTX вже отримали фішингові листи від шахраїв. Користувачів збанкротувавшої платформи переконують у можливості виведення активів ERC-20 на зовнішній гаманець, пропонуючи прив’язати його.

Дані: X.

Згідно з The Block, зловмисники отримали контроль над номером мобільного телефону одного з співробітників Kroll. Це дало їм можливість доступу до інформації з хмарних сховищ компанії. Файли містили дані деяких клієнтів FTX, включаючи імена, адреси електронної пошти та баланси на біржі.

За заявою також реструктуризуючоїся криптолендінгової компанії BlockFi, витік в Kroll також стосується даних її користувачів.

Дані: X.

“Для ясності: внутрішні системи BlockFi та кошти клієнтів не постраждали”, – заявили в компанії.

Нагадаємо, у червні кредитори BlockFi запропонували суду ліквідувати компанію. Нове керівництво FTX, навпаки, розрахову на перезапуск біржі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.