Управління з контролю за наркотиками США помилково відправило шахраю 55 000 USDT — ForkLog UA

Управління по боротьбі з наркотиками США (DEA) втратило $55 000 у стейблкоїні USDT через відому схему шахрайства “отруєння адреси“. Про це повідомляє Forbes.

У травні після тривалого трирічного розслідування агентство конфіскувало понад $500 000 в “стабільних монетах” з двох рахунків на Binance, які підозрювалися у відмиванні грошей від продажу заборонених речовин.

Згідно з ордером на обшук, з яким ознайомилися журналісти, кошти були переведені на криптогаманці Trezor під контролем DEA. В рамках процедури конфіскації наркоконтроль відправив тестову суму у розмірі 45,36 USDT на адресу Служби маршалів США.

Пізніше зловмисник помітив транзакцію і швидко створив гаманець із тими ж першими п’ятьма і останніми чотирма символами приймаючого облікового запису.

Після цього шахраєві вдалося надіслати невелику суму токенів на адресу DEA, щоб з’явитися у списку останніх операцій. Очевидно, невідомий працівник Управління, не ретельно перевіривши, наступного разу передав кошти на підроблений кошелек.

Пізніше, коли маршали помітили помилку, вони звернулися до компанії Tether із проханням заморозити активи. Однак зловмисник вже встиг конвертувати їх у біткоїни та Ethereum, а потім перевів на інший гаманець.

DEA звернулося до Федерального бюро розслідувань за допомогою, але досі не вдалося встановити особу злочинця. Все, що вдалося виявити, це два облікові записи на Binance, які сплатили комісію за газ для шахрайського кошелька. Для реєстрації облікових записів були використані адреси електронної пошти Gmail.

Нагадаємо, аналітики Dune назвали уряд США “одним із найбільших біткоїн-китів”. За їхніми оцінками, загальний запас першої криптовалюти в уряду становить 205 515 BTC (~$5,8 млрд).

У березні 2023 року Сполучені Штати продали 9861 BTC за $215 млн, які були конфіскувані з даркнет-маркетплейсу Silk Road. У липні були конфіскувані ще 9824 BTC (~$300 млн на той момент).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.