FTX вимагає від співробітників свого філіала в Гонконзі повернути $157,3 млн — ForkLog UA

Нинішнє керівництво FTX подало позов проти колишніх співробітників своєї “доньки” в Гонконзі з вимогою повернути обманом виведені $157,3 млн. Це сталося незадовго до початку процедури банкрутства.

Відповідачами стали Майкл Берджесс, Меттью Берджесс, Леслі Берджесс, Кевін Нгуєн, Даррен Вонг та дві компанії, пов’язані з платформою.

Згідно з документом, згадані особи здійснили операції з виведення коштів з рахунків в FTX і FTX.US протягом 90-денного періоду перед подачею платформою заяви на захист від банкрутства (за Главою 11 кодексу США) .

У позові сказано, що транзакції на суму понад $123 млн були здійснені 7 листопада та пізніше, і основним отримувачем був Майкл Берджесс.

У березневій презентації представники біржі оцінили загальний дефіцит коштів для задоволення вимог кредиторів в розмірі $8,7 млрд, з яких приблизно $1,6 млрд — в біткоіні. В червні 2023 року поточна команда менеджерів платформи повернула ліквідні активи на суму приблизно $7 млрд.

У травні FTX подала позов проти Genesis з вимогою повернути $3,9 млрд. Пізніше обсяг претензій зменшився до $2 млрд. Як підсумок, підприємства домовились про виплату $175 млн на користь Alameda Research.

У липні юристи потребували повернути $71 млн від пов’язаних з біржею благодійних підрозділів. 20 вересня Стенфордський університет заявив, поверне отримані від FTX пожертви на $5,5 млн.

Нагадаємо, у вересні суд схвалив викуп онлайн-брокером Robinhood своїх 55 млн акцій за $605,7 млн, які раніше належали засновнику платформи Сему Бенкману-Фріду.

Того ж місяця FTX подала позов проти LayerZero з вимогою повернути $86 млн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.