Геймінговий блокчейн-стартап Proof of Play залучив $33 млн — ForkLog UA

Проект, що створює блокчейн-ігри Proof of Play, заснований колишнім директором з розробки ПЗ у студії Zynga Амітт Махаджан, залучив $33 млн на початковому етапі фінансування.

Лідерами раунду стали венчурні компанії a16z та Greenoaks. Учасниками фінансування є колишній CTO Coinbase Баладжі Срінівасан, співзасновники Twitch Джастін Кан і Еммет Шир, а також ряд інших інвесторів.

Proof of Play позиціонує себе як студію для розробки ігор та технологічну компанію одночасно.

«Наша місія – створювати веселі, доступні онлайн-ігри та одночасно розробляти нові технології, які спрощують реалізацію подібних застосунків для всіх», – заявив співзасновник та генеральний директор стартапу Махаджан.

За його словами, геймерам байдуже, на якій платформі – AWS або Ethereum – заснована їх улюблена гра. Однак багато блокчейн-продуктів сприймаються як складні та здається, що вони вимагають дорогих покупок. Тому ціллю Proof of Play Махаджан вважає надання користувачам «простого та безкоштовного геймплею».

Серед переваг використання децентралізованих рішень він назвав можливість забезпечення власності на внутрішні ігрові об’єкти та сталість створених додатків, що існують незалежно від рішення власника сервера.

«Як один із співзасновників FarmVille, я бачив це особисто: 300 мільйонів гравців провели понад мільярд годин на своїх цифрових фермах. У 2020 році через перехід від в еб-технологій до мобільних ігор FarmVille була закрита, і мільярди годин інвестицій гравців були втрачені назавжди. Мав би бути кращий спосіб», – підкреслив Махаджан.

Він зауважив, що будь-які дані, які не зберігаються в блокчейні, по суті є ефемерними.

За заявою, Proof of Play зосередиться на розвитку свого першого продукту Pirate Nation, який існує у бета-версії. Це повністю онлайн рольова гра, в якій учасники формують свої піратські команди, борються з фантастичними істотами і змагаються один з одним.

Нагадаємо, що декілька днів тому стартап вихідців з a16z залучив інвестиції на $25 млн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.