JPMorgan: схвалення криптоф’ючерсів Coinbase легітимізує біткоїн у США — ForkLog UA

Дозвіл Coinbase від CFTC відкрити доступ до торгівлі ф’ючерсами на базі криптовалют свідчить про стійкість цифрових активів у США. Такого висновку дійшли аналітики JPMorgan, пише The Block.

16 серпня 2023 року уповноважена регулятором NFA видала дозвіл Coinbase Financial Markets на ведення такої діяльності після отримання «дочкою» ліцензії FCM.

У 2022 році біржа придбала FairX — регульовану CFTC платформу криптодеривативів, яку перейменували на Coinbase Derivatives Exchange.

Майданчик відкритий для сторонніх брокерів, FCM і маркетмейкерів.

Coinbase подала заявку у NFA у вересні 2021 року.

Запуск сервісу для обраних користувачів очікується найближчими тижнями.

Аналітики зазначили, що цей крок відкриє компанії новий потік доходів у сотні мільйонів доларів протягом наступних двох років. З урахуванням високої частки деривативів у загальній торговельній активності схвалення NFA посилює потенціал зростання в довгостроковій перспективі.

«Організації потрібен час, щоб […] масштабувати діяльність на ширшій роздрібній платформі», — пояснили експерти.

Загалом подія «додає впевненості» присутності криптовалюти в США, попри кампанію регуляторів проти компаній в індустрії. Новина пом’якшує побоювання витіснення учасників галузі за межі штатів, додали фахівці.

У JPMorgan вважають, що регулятивний пресинг у підсумку може принести користь Coinbase, надавши їй конкурентні переваги після зниження нормативної невизначеності.

У травні 2023 року Coinbase запустила міжнародну біржу для торгівлі криптодеривативами.

У травні засновники Gemini Кемерон і Тайлер Вінклвосси заявили про плани щодо відкриття штаб-квартири компанії в Лондоні через «ворожий» регуляторний клімат у Сполучених Штатах.

Два великих маркетмейкери — Jane Street і Jump Trading — оголосили про припинення операцій із цифровими активами в країні.

Нагадаємо, у Гонконзі запропонували Coinbase змінити юрисдикцію після подання SEC позову проти американської біржі. До цього влада заявила про готовність регіону прийняти криптовалютні компанії з усього світу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.