Ledger уклав партнерство з PayPal — ForkLog UA

Виробник апаратних гаманців Ledger оголосив про інтеграцію PayPal, яка дасть змогу користувачам зі США купувати криптовалюту за допомогою облікового запису платіжного сервісу.

Клієнти, які використовують застосунок Ledger Live, відповідно до чинного законодавства у Сполучених Штатах, зможуть здійснювати операції без проходження ідентифікації, якщо до цього вони вже використовували PayPal, ідеться в заяві.

Для нових користувачів передбачено перевірку KYC.

«Ledger прагне спростити світ криптовалют, а PayPal — зробити переміщення грошей максимально простим, надійним і доступним», — додав глава фірми-виробника гаманців Паскаль Готьє.

На перших етапах на платформі будуть доступні біткоїн, Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) і Litecoin (LTC).

7 серпня компанія оголосила про запуск прив’язаного до долара США стейблкоїна PYUSD на базі Ethereum. Емітентом монети виступила інфраструктурна блокчейн-компанія Paxos.

Актив викликав суперечливу реакцію учасників криптоспільноти. Одні вважають, що PYUSD сприяє масовому прийняттю цифрових активів, інші вказали на ризики централізації.

Пізніше PayPal анонсувала запуск криптохаба для обраних користувачів. Це буде сервіс зі зберігання та взаємодії з цифровими активами на акаунті платформи.

Нагадаємо, у червні Ledger оголосив про запуск торгової платформи для інституційних клієнтів — Tradelink.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.