LinkedIn інтегрує ШІ-асистента для рекрутерів — ForkLog UA

Соціальна платформа для бізнесу LinkedIn, що належить Microsoft, оголосила про впровадження нових функцій штучного інтелекту, які допоможуть фахівцям з підбору персоналу в пошуку кандидатів.

Пілотний проєкт отримав назву Recruiter 2024. HR-менеджери, які використовують інструмент, зможуть ставити запитання і критерії пошуку “природною мовою”, а АІ підбере резюме, які найбільше підходять.

Крім того, утиліту можна використовувати для створення рекламних кампаній за вакансіями.

Поряд з інструментом рекрутингу LinkedIn також запустила програму навчання з використанням ШІ в розділі LinkedIn Learning. Згідно із заявою компанії, технологія вміє адаптувати контент у режимі реального часу залежно від кар’єрного напрямку користувача.

За минулий рік інтерес до навчальних курсів платформи на тему ШІ зріс на 65%.

На саміті Talent Connect у Нью-Йорку генеральний директор LinkedIn Раян Росланські заявив, що індустрії найму потрібен новий поштовх для розвитку, і штучний інтелект може допомогти в цьому.

“Хороша новина полягає в тому, що ШІ не тільки збільшує потребу в нових цікавих сценаріях [розвитку технологій], а й стає чудовим інструментом для їх створення”, – додав він.

Раніше LinkedIn запустив функцію на базі генеративного ШІ для автоматичного написання повідомлень менеджерам з найму. Вона доступна передплатникам Premium.

Нагадаємо, у вересні корпорація Microsoft анонсувала систему Copilot, що об’єднує інтерфейси ОС Windows з мовними моделями штучного інтелекту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.