Сальвадор запустив власний майнінговий біткоїн-пул — ForkLog UA

Запущений владою Сальвадору проєкт із видобутку біткоїна Volcano Energy у партнерстві з Luxor Technology представив перший у країні майнінговий пул Lava Pool. Про це повідомляє Cointelegraph.

У рамках державно-приватного партнерства структура зобов’язалася відраховувати уряду 23% чистого доходу. Кошти інвестуватимуть в енергетичну інфраструктуру для підтримки економічного зростання.

Lava Pool використовуватиме майнінгове ПЗ від Luxor і стратегії хеджування компанії для захисту клієнтів від ризиків волатильності ринку.

У червні влада Сальвадору анонсувала проєкт з видобутку першої криптовалюти з використанням поновлюваних джерел енергії.

У першому раунді фінансування Volcano Energy на суму в $1 млрд узяла участь компанія Tether – емітент стейблкоїна USDT. Фірма виступає в ролі не тільки інвестора, а й консультанта.

На початковому етапі споживана потужність об’єкта становитиме 241 МВт, хешрейт – 1,3 EH/s.

“Наша місія – створити вертикально інтегровану енергетичну компанію з майнінгу біткоїна, цінність якої зростатиме для інвесторів і всіх громадян Сальвадора”, – заявив директор зі стратегії Volcano Energy Герсон Мартінес.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Сальвадор першим у світі легалізував цифрове золото як законний засіб для розрахунків.

В березні президент Сальвадора оголосив про плани скасувати податки для інновацій.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.