Lumerin запустить Arbitrum-маркетплейс хеш-потужностей біткоїна — ForkLog UA

Проєкт Lumerin готує до запуску децентралізований маркетплейс хеш-потужностей для майнінгу біткоїна на базі мережі Arbitrum One.

Нова платформа призначена для “згладжування піків і спадів” в операціях з видобутку першої криптовалюти. Вона дає можливість учасникам ринку купувати та продавати хешрейт, налаштовуючи різні параметри, включно з обсягом потужності, ціною, тривалістю контракту.

За словами розробників, усі операції на маркетплейсі однорангові, в реальному часі і не вимагають довіри. Користувачам не потрібно володіти власним обладнанням.

Сервіс покликаний допомогти компаніям управляти операційними ризиками. Він дозволяє встановлювати фіксовані ціни, забезпечуючи передбачуваність доходів. Платформа також зменшує необхідність інвестування в обладнання, яке швидко знецінюється, стверджують представники проєкту.

Крім того, для майнерів у регіонах з дешевою електрикою з’явиться можливість продавати хешрейт за світовими цінами. Використовуючи гаманець Lumerin Wallet, користувачі можуть купувати контракти, направляти потужності в бажаний пул і отримувати безпосередньо дохід від видобутку криптовалюти.

За словами розробників, вибір мережі Arbitrum зумовлений гарним користувацьким досвідом, швидкими і недорогими транзакціями.

Офіційний запуск платформи заплановано на 26 вересня.

Нагадаємо, нещодавно складність майнінгу біткоїна знову оновила історичний максимум.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.