Microsoft випустить ШІ-інструменти для Windows 11 — ForkLog UA

Технологічний гігант Microsoft анонсував систему Copilot, яка поєднує інтерфейси операційної системи Windows з мовними моделями штучного інтелекту.

За заявою компанії, інструмент працює як додаток і відкривається за допомогою правої кнопки миші. Він буде доступний у вбудованих утилітах Windows, таких як Paint, Photos і Clipchamp.

Пошукову систему Bing інтегрують з генеративною нейромережею DALL-E 3 від OpenAI Сема Альтмана. Утиліта зможе надавати персоналізовані результати, вивчаючи історію браузера для підбору новин.

Крім того, в корпоративний сервіс Microsoft 365 додадуть ШІ-помічника. Рішення працює з традиційними додатками Word, Excel і PowerPoint і коштує $30 на місяць.

Мовну модель навчали кілька місяців спільно з компаніями Visa, General Motors, KPMG і Lumen Technologies.

“Ми вступаємо в нову еру штучного інтелекту, яка фундаментально змінює те, як ми ставимося до технологій і отримуємо від них вигоду”, — заявили в Microsoft.

Загалом оновлення Copilot включає в себе 150 нових функцій.

Ранню версію ШІ-асистента буде доступна у вигляді безкоштовного оновлення для Windows 11 з 26 вересня. Інструменти для Bing, Edge і Microsoft 365 впровадять 11 листопада.

Microsoft анонсувала Copilot AI для офісних додатків. Система базується на моделі GPT-4, з оглядом якої ви можете ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, у травні Білл Гейтс передрік «смерть» Google і Amazon через штучний інтелект.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.