Mastercard покращить моніторинг криптотранзакцій завдяки Feedzai — ForkLog UA

Платіжний гігант Mastercard домовився про співпрацю з регтех-платформою Feedzai для інтеграції її інструментів в орієнтований на банки продукт CipherTrace Armade. Про це пише CNBC.

CipherTrace Armade відстежує операції з 6000 криптоплатформ для виконання AML і боротьби з шахрайством.

Feedzai за допомогою штучного інтелекту дозволить в реальному часі отримувати повідомлення про підозрілі криптотранзакції та блокувати їх «за кілька наносекунд».

Фірма володіє приблизно 100 патентами та в середньому щорічно збільшує їх кількість на 10 для захисту технологій.

Генеральний директор і співзасновник Feedzai Нуно Себаcтіо заявив, що алгоритми дозволяють виявляти облікові записи шахраїв, які використовуються для відмивання незаконно отриманих коштів.

Згідно з даними компанії, ~40% подібних операцій виводяться безпосередньо з банківського рахунку на біржу. За останній рік платформа перевірила транзакції на суму понад $1,7 трлн.

«Багато прикладів, коли банки в цілях запобігання незаконним операціям блокують навіть ті операції, в яких беруть участь широко визнані і регульовані організації, і пропускають інші», — пояснив Себастіо.

За даними агентства, партнерство Mastercard є виходом платіжного гіганта на ринок для легітимізації цифрових активів, на які можуть поширюватися ті ж правила і рамки відповідності, що й TradFi.

«Дані показують, що шахрайство при транзакціях, коли люди купують криптовалюту, в п’ять разів вище, ніж при тих, де використовується лише фіат», — поділився президент Mastercard з рішень в галузі кібербезпеки Аджай Бхалла.

Топменеджер заявив, що партнерство з Feedzai дозволить фінансовим установам «відрізняти „добрі” операції від „поганих”».

Нагадаємо, у жовтні 2022 року Mastercard анонсувала інструмент Crypto Secure. Він дозволяє банкам ідентифікувати та припиняти транзакції з криптобірж, вразливих до шахрайських практик.

В липні 2023 року директор з цифрових технологій платіжної компанії Йорн Ламберт заявив про необхідність об’єднання блокчейну і TradFi.

Цьому передувало оприлюднення планів компанії стати посередником для традиційних фінансових установ при запуску торгівлі криптовалютами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.