Мер Маямі, який підтримує криптовалюти, вирішив відмовитися від участі у президентських виборах. — ForkLog UA

Мер Маямі (Флорида, США) і прихильник криптовалют Френсіс Суарес завершив кампанію до президентських виборів. Причини рішення не уточнюються.

Snimok-ekrana-2023-08-30-v-10.16.18

Snimok-ekrana-2023-08-30-v-10.16.18

Дані: X.

«Балотуватися на пост президента США було однією з найбільших почестей в моєму житті. Ця країна дала мені і моїй сім’ї так багато. Перспектива повернути борг на найвищому рівні державної служби — мотиватор або навіть покликання», — написав він.

Суарес відзначив, що наступний президент повинен відігравати важливу роль у поверненні американських міст на шлях безпеки, процвітання та покращення якості життя для всіх.

«Діюча адміністрація [президента] підводить нашу країну. Інфляція залишається високою, підвищена ключова ставка карає молодих американців, південний кордон широко відкритий, злочинність зростає, а наші вороги стають все сміливішими і сильнішими. Ми заслуговуємо кращого», — заявив мер Маямі.

В листопаді 2021 року Суарес розповів про плани стати першим політиком у США, який конвертує зарплату в Bitcoin. У грудні 2022 року він повідомив, що продовжує отримувати виплати у першій криптовалюті, незважаючи на медвежий ринок.

У червні 2023 року Суарес оголосив про свою кандидатуру від Республіканської партії на вибори президента США, заплановані на 5 листопада 2024 року. В серпні політик розповів, що його кампанія приймає донати в першій криптовалюті.

Найвідоміший прихильник Bitcoin у поточній президентській гонці — Роберт Френсіс Кеннеді-молодший. Раніше він назвав актив альтернативою традиційній фінансовій системі та розкритикував американських регуляторів за “війну проти криптовалют”, яка призвела до банківської кризи в країні.

У разі перемоги на виборах політик пообіцяв приймати рішення, які “підтримають Bitcoin і свободу транзакцій, дозволяючи людям керувати своїми гаманцями, вузлами та паролями”.

Нагадаємо, в червні Генеральний директор Coinbase Браян Армстронг назвав майбутні вибори в США ключовим моментом для регулювання цифрових активів.

Згідно з звітом Grayscale, підтримка криптовалют кандидатами на президентському рівні визначається передбаченням, що представники покоління Z та мілленіали складуть значну частку виборців — близько 44%. Молоді люди менше довіряють традиційним інститутам і більше віддані новим технологіям.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.