Mountain Protocol запустив стейблкоїн, що приносить пасивний дохід — ForkLog UA

Проєкт Mountain Protocol оголосив про запуск стейблкоіна USDM, забезпеченого казначейськими облігаціями США, який приносить пасивний дохід у розмірі 5% річних.

Згідно з пресрелізом, 27 серпня компанія отримала ліцензію емітента цифрових активів від Валютного управління Бермудських островів.

USDM являє собою токен стандарту ERC-20, який можна викупити за 1 долар США. Монету зможуть отримати користувачі, які пройшли процедуру KYB. При цьому функція прибутковості недоступна для жителів Сполучених Штатів.

За словами розробників, USDM також можна використовувати всередині DeFi-додатків.

«Від протоколів, що підвищують прибутковість постачальників ліквідності, до бірж, які хочуть запустити свої ліцензовані стейблкоїни, — ми бачимо безліч цікавих способів застосування USDM», — додав співзасновник емітента Мартін Карріка.

У компанії зазначили, що «механізм перебазування прибутковості» схожий на stETH від сервісу ліквідного стейкінгу Lido Finance.

Mountain Protocol також оголосила про закриття раунду фінансування під керівництвом Ніка Картера з Castle Island Ventures, а також за участю Coinbase Ventures, New Form Capital, Daedalus Angels та інших. Сума отриманих коштів не розголошується через нормативні вимоги.

Нагадаємо, у серпні аналітики Kaiko спрогнозували початок «воєн стейблкоїнів». Експерти звернули увагу на розбалансування основного пулу USDT-USDC на Uniswap V3 і 3pool на Curve через ескалацію розпродажів «стабільної монети» від Tether.

Того ж місяця платіжний гігант PayPal оголосив про запуск стейблкоїна PayPal USD (PYUSD). Партнером виступила Paxos.

На думку дослідників Bernstein, у найближчі п’ять років загальна капіталізація криптоактивів із прив’язкою до фіатної валюти зросте з поточних $125 млрд до $2,8 трлн.

Що таке стейблкоїни та як саме вони працюють?

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.