Віталік Бутерін розповів про злам свого X-акаунта — ForkLog UA

Нещодавній злам облікового запису Віталіка Бутеріна в X став можливим завдяки підміні SIM-карти. Про це розповів співзасновник Ethereum в новій соціальній мережі Warpcast.

Дані: Warpcast.

«Нарешті мені відновили обліковий запис [мобільного оператора] T-mobile. Так, це був своп SIM-картки — отже, хтось за допомогою соціальної інженерії в самому T-mobile заволодів моїм номером телефону», — пояснив розробник.

10 вересня невідомі отримали контроль над X-аккаунтом Бутеріна та розмістили скам-пост з фішингом. Приблизна сума завданого збитку перевищила $691 000.

За словами співзасновника Ethereum, для скидання паролю в X досить отримати доступ до номера. Навіть якщо він прив’язаний до програми двофакторної аутентифікації, його можна просто відв’язати від облікового запису.

«В будь-якому випадку, радий бути на Farcaster, де відновленням мого облікового запису можна керувати за допомогою хорошої і корисної адреси Ethereum», — підсумував Віталік Бутерін.

Warpcast – це децентралізована соціальна мережа, побудована на протоколі Farcaster. Під час реєстрації на платформі створюється новий унікальний гаманець із своєю seed-фразою. Використовувати додаток можна лише за запрошенням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.