Обсяг спотової біткоїн-торгівлі на Binance скоротився на 57% — ForkLog UA

Криптовалютна біржа Binance очолила антирейтинг зі зниження спотової торгівлі біткоїном – з 1 вересня показник впав на 57%. Про це свідчить звіт K33.

Загальне значення для всіх платформ скоротилося на 48%. При цьому спотові обсяги біткоїна впали ще на 8% порівняно із серпневим п’ятирічним мінімумом.

Аналітики зазначили, що в авангарді падіння стоїть саме Binance, коли інші майданчики демонструють відносно стабільні показники.

На думку експертів, відставання Binance зумовлене затяжними судовими позовами з SEC і CFTC. Однак найближчий конкурент Coinbase, який також судиться з регулятором, у вересні зафіксував зростання спотової торгівлі цифровим золотом на 9%.

Незважаючи на зниження показників біткоїна, у K33 відзначили невелике ралі Ethereum і Binance Coin. За останні сім днів обидві монети зросли на 6%, торгуючись вище тритижневого максимуму.

Згідно зі звітом, деякі індикатори вказують на бичачий настрій серед трейдерів деривативами на Чиказькій товарній біржі. Минулого тижня спостерігалося зростання відкритого інтересу до біткоїн-інстурментів з боку активних учасників ринку на 19%. Однак показник для ETH впав на 17%.

Крім того, дослідники спостерігали значну розбіжність кореляції біткоїна з традиційними індексами S&P 500 і DXY.

За словами аналітиків, у 2023 році напрямок крипторинку багато в чому залежить від рішень щодо біткоїна-ETF і регуляторних настроїв.

Нагадаємо, за даними CoinMarketCap, у другому кварталі 2023 року сумарний обсяг спотової торгівлі на 20 провідних біткоїн-біржах скоротився на 36% – з $2,6 трлн до $1,66 трлн.

У вересні аналітик Маркус Тілен із Matrixport спрогнозував зростання домінування біткоїна, оскільки для багатьох відомих альткоїнів збільшуються ризики падіння цін.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.