Роберт Кійосакі передбачив масовий приплив інвесторів у біткоїн — ForkLog UA

Автор бестселера “Багатий тато, бідний тато” і підприємець Роберт Кійосакі рекомендував встигнути інвестувати в золото, срібло і біткоїн до колапсу економіки США.

Він назвав безглуздим питання, якою буде ціна на ці активи у 2025 році. На його думку, важливіше: яка їхня кількість “у вас є сьогодні”.

“Золото, срібло та біткоїн сьогодні є вигідною покупкою… але не завтра. Америка розорена. Придбайте їх зараз, перш ніж обваляться акції, облігації, нерухомість і люди кинуться в GSBC“, – заявив Кійосакі.

У серпні інвестор припустив, що в разі краху світової економіки котирування першої криптовалюти досягнуть $1 млн. У лютому він назвав нижчу позначку – $500 000.

Підприємець не вперше закликає до альтернативних інвестицій. У вересні 2022 року він спрогнозував “найбільший крах в історії”, захистом від якого вважав криптовалюти. У жовтні він рекомендував купувати біткоїн на тлі зростання ставки ФРС.

У березні 2023 року Кійосакі закликав купувати цифрове золото і дорогоцінні метали перед “аварійною посадкою” на тлі проблем в американських банків. Свої рекомендації він повторив у квітні та травні.

Нагадаємо, восени 2021 року він спрогнозував “гігантський обвал фондового ринку в жовтні” і падіння біткоїна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.