Paxos підтвердив 100% забезпечення стейблкоїна PYUSD від PayPal — ForkLog UA

Станом на 31 серпня загальна сума активів на рахунку PayPal “відповідає або перевищує баланс токенів PYUSD”. Про це йдеться у звіті партнера емітента – фірми Paxos.

На зазначену дату в обігу було PYUSD на суму в $44,4 млн. На рахунках Paxos в інтересах власників стейблкоїна від PayPal перебували активи з оцінкою в розмірі $44,5 млн за номінальною вартістю.

97% резервів ($43 млн) припадало на угоди зворотного РЕПО овернайт за держоблігаціями США. Контрагентами за угодами виступають “авторитетні фінансові інститути”. Сума, що залишилася, – на депозити в застрахованих FDIC установах.

“У разі дефолту контрагента Paxos може ліквідувати забезпечення. Оскільки всі угоди мають надлишкове резервування, ризик збитків не вважається істотним”, – йдеться у звіті.

Компанія попередила, що може зазнати певних фінансових втрат у разі неплатоспроможності банку-партнера, оскільки страховка покриває не всю суму депозитів.

7 серпня PayPal оголосила про запуск прив’язаного до долара США стейблкоїна PYUSD на базі Ethereum.

Актив викликав суперечливу реакцію учасників криптоспільноти. Одні вважають, що PYUSD сприяє масовому прийняттю цифрових активів, інші вказали на ризики централізації.

За даними аналітиків Nansen, понад 90% емісії PYUSD, як і раніше, перебуває на балансі компанії, що випускає, Paxos. Тільки 7% пропозиції монети лежать на призначених для користувача гаманцях, прив’язаних до бірж Kraken, Gate.io і Crypto.com.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.