Сем Альтман визнав наявність проблем у Worldcoin — ForkLog UA

Операційні проблеми та подолання опору збору біометричних даних залишаються складними завданнями. Про це заявив співзасновник Worldcoin Сем Альтман, пише The Block.

«Виробничі виклики величезні, [коли] ви думаєте про те, що потрібно для створення цих куль [Orb]. Інше [завдання] — це подолання опору біометрії, який виникає, коли деякі люди вперше чують про продукт», — вказав Альтман.

Співзасновник проєкту Алекс Бланія зазначив, що основною частиною його роботи після запуску стало спілкування з політиками та регуляторами. Він додав, що команда «нарощує оберти», взаємодіючи з великою кількістю чиновників.

Бланія також торкнувся теми приватності Worldcoin.

«Ваші дані видаляються. Ви залишаєтеся повністю анонімними. […] Ми повинні розібратися з цим глобально — якийсь механізм перевірки в Інтернеті. World ID — шанс зробити це по-справжньому, зі збереженням конфіденційності», — заявив він.

Нагадаємо, Worldcoin запустили 24 липня. Основний продукт проєкту – протокол World ID — базується на доказах із нульовим розголошенням. Це мобільний інструмент для ідентифікації за допомогою сканування сітківки ока або номера телефону.

Раніше діяльністю Worldcoin зацікавилися регулятори Великої Британії, Франції, Німеччини та Аргентини. У Кенії роботу проєкту призупинено, а на складах компанії пройшли обшуки.

Worldcoin – цифрова антиутопія, марний хайп чи інновація?

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.