PayPal запустить хаб криптовалют для обраних користувачів — ForkLog UA

Платіжний гігант PayPal запустить хаб криптовалют для обраних користувачів — сервіс зберігання та взаємодії з цифровими активами на обліковому записі платформи.

Подібні плани відображені в оновленій угоді з користувачами.

Терміни запуску сервісу для всіх категорій користувачів не уточнюються.

У перелік можливих операцій Cryptocurrencies Hub увійшли здійснення покупок за допомогою конвертації цифрових активів у фіат, отримання/відправка криптовалюти, а також перегляд ринкової та освітньої інформації. 

Частина функцій буде недоступна в деяких штатах США.

Сервіс матиме вирішальне значення для конвертації між стейблкоіном PYUSD та іншими цифровими активами.

«Будь-який баланс на вашому Cryptocurrencies Hub відображає ваше право власності на суму кожної криптовалюти. Ви не будете зберігати самі цифрові активи на своєму балансі цифрових активів», — пояснюється в документі.

Для підключення до сервісу користувач PayPal повинен мати «особистий обліковий запис і балансовий рахунок з хорошою репутацією».

Компанія також верифікує необхідну особисту інформацію: ім’я, фізичну адресу, дату народження та ідентифікаційний номер платника податків.

Cryptocurrencies Hub безпосередньо прив’яжуть до облікового запису PayPal. Доступ до сервісу буде можливим за існуючими обліковими даними.

Тижневий ліміт на покупки криптовалют встановлено на рівні $100 000, переказів — $10 000. 

Розмір комісій при покупці/продажу цифрових активів варіюється від $0,49 до 1,5% від сум $1000 і вище. У випадку конвертації в/з PYUSD цей показник може сягати 1,75%. При переказі криптовалют користувачі сплатять лише мережеві збори, компанія не буде стягувати комісію.

«Стабільна монета» від компанії викликала суперечливу реакцію учасників спільноти. Дехто вважає, що PYUSD сприяє масовому прийняттю цифрових активів, інші вказали на ризики централізації. 

Раніше аналітики JPMorgan заявили, що запуск PayPal стейблкоїна може принести користь Ethereum, збільшивши загальну вартість заблокованих коштів в мережі. 

Експерти Bank of America відзначили, що PYUSD підвищить ефективність платежів та покращить якість обслуговування клієнтів, але впровадження активу малоймовірне.

Нагадаємо, член Палати представників США Максін Вотерс висловила «глибоке занепокоєння» запуском стейблкоїна PayPal. Вона вказала на відсутність нормативно-правової бази для подібних активів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.