Riot Platforms заробила $31 млн на відключенні біткоїн-майнерів — ForkLog UA

У серпні майнингова компанія Riot Platforms отримала $31,6 млн у вигляді енергетичних кредитів за реагування на попит і пропозицію електроенергії від техаського оператора ERCOT.

Сума стала для фірми рекордною за місяць і перевищила показник за весь 2022 рік.

На кінець серпня Riot отримала $24,2 млн за скорочення споживання та продаж отриманої за фіксованим тарифом електроенергії назад в мережу за ринковими спотовими цінами. Кредити за програмою реагування на попит склали $7,4 млн.

“Riot продовжила реалізовувати свою енергетичну стратегію, скорочуючи споживання більше ніж на 95% у періоди пікового попиту, відмовляючись від доходів від видобутку біткоїна і замість цього надаючи ресурси ERCOT,” — зазначено у прес-релізі.

За місяць фірма видобула 333 BTC, що менше липневого показника на 19% (410 BTC). Генеральний директор Riot Джейсон Лес зауважив, що виплати від енергооператора у серпні склали приблизно 1136 BTC.

У компанії залишились непідключеними 17 040 біткоїн-майнерів у пошкодженому сніговому штормі в грудні минулого року корпусі G дата-центра в Рокдейлі. Тому операційний хешрейт фірми складає 10,7 EH/s, порівняно з загальною потужністю встановленого обладнання у 12,5 EH/s.

Голова Riot назвав результати серпня “демонстрацією переваг” політики компанії на ринку електроенергії.

“Стратегія Riot є ключовою конкурентною перевагою, що разом з міцним фінансовим становищем і ефективним парком майнерів надає міцні позиції перед наближаючимся у наступному році халвінгом біткоїна,” — підкреслив Лес.

Нагадаємо, на кінець другого кварталу компанія зазнала чистий збиток в розмірі $27,7 млн, тоді як за аналогічний період 2022 року показник склав “мінус” $353,6 млн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.