Стартап вихідців з a16z залучив інвестиції на $25 млн — ForkLog UA

Web3-компанія Bastion, заснована колишніми керівниками a16z crypto, закрила посівний раунд фінансування на $25 млн.

Серед інвесторів значиться сама a16z, Laser Digital Ventures, Robot Ventures, Packy McCormick, Not Boring Capital та інші.

За проєктом стоять ексдиректор з інформаційної безпеки a16z crypto Нассім Еддекіуак і CTO Ріяз Фаізуллабхой. Вони також кілька років працювали в корпорації Meta.

Bastion покликаний спростити процес впровадження фірмами технологій на основі блокчейну і залучення нових користувачів.

«Ми розглядаємо Bastion як ідеальне місце для споживчих брендів, що виходять на Web3, на кшталт Nike і Starbucks, щоб створювати зручні та захопливі враження, схожі на Web2», — заявив співзасновник стартапу Нассім Еддекіуак.

Отримані кошти компанія використає для масштабування діяльності, залучення нових співробітників і отримання додаткових ліцензій для подальшої диверсифікації послуг.

Система «інтелектуальної маршрутизації» Bastion обирає, чи виконуються транзакції в ланцюжку або поза ним, що забезпечує масштабованість і ефективність для корпоративних клієнтів.

«Автоматична маршрутизація взаємодій поза мережею робить більше транзакцій безплатними, миттєвими та повністю конфіденційними, зрештою використовуючи найкращі елементи Web2 і Web3 для максимальної зручності користувачів», — зазначили представники проєкту.

Раніше блокчейн-стартап Layer N залучив $5 млн у seed-раунді під керівництвом венчурної компанії Founders Fund Пітера Тіля і децентралізованої інвестиційної групи dao5.

Нагадаємо, у другому кварталі Web3-стартапи залучили близько $1,8 млрд венчурного фінансування — показник знизився на 76% порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.