Стенфорд поверне отримані від FTX пожертви на $5,5 млн — ForkLog UA

Стенфордський університет, у якому працювали батьки засновника FTX і Alameda Research Сема Бенкмана-Фріда (SBF), поверне отримані від організацій пожертвування на суму $5,5 млн. Про це пише Bloomberg.

Раніше журналісти агентства вказали на вирішальну роль батьків у становленні бізнесу SBF. Один зі співрозмовників тоді назвав Джозефа Бенкмана фактичним батьком-засновником компаній.

Обидва зробили видатну кар’єру задовго до передбачуваного шахрайства Бенкмана-Фріда, працюючи впродовж понад трьох десятиліть на юридичному факультеті університету.

“Ми повернемо кошти в повному обсязі”, – повідомив представник установи.

Коментар з’явився на тлі позову нинішньої команди FTX проти батьків SBF. Біржа має намір стягнути нібито незаконно привласнені кошти та майно на “мільйони доларів” для додавання до загальної конкурсної маси.

Згідно із заявою, відповідачі використовували свій вплив у компанії для особистого збагачення. У позові не названо загальної суми претензій, але фігурує отримана батьками нерухомість на Багамах вартістю $18 млн, пожертви Стенфордському університету та інші виплати і передачі власності.

“Стенфорд отримав пожертвування від FTX Foundation і афілійованих із біржею компаній переважно для профілактики і досліджень, пов’язаних із пандемією”, – ідеться в заяві представника університету.

У липні юристи зажадали повернення $71 млн від пов’язаних із біржею благодійних підрозділів. До цього Метрополітен-музей у Нью-Йорку погодився повернути $550 000, отримані від біржі як пожертвування.

Нагадаємо, адвокати батьків Бенкмана-Фріда відкинули претензії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.