Stronghold запитала дозвіл на майнінг з використанням енергії, отриманої від спалення автомобільних покришок — ForkLog UA

Американська компанія Stronghold Digital Mining подала запит в Департамент охорони навколишнього середовища штату Пенсільванія на схвалення видобутку криптовалют на основі використання енергії, що виділяється при спалюванні автомобільних шин. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Компанія реалізує ініціативу на заводі Panther Creek у місті Нескехонінг.

Згідно з документами, Stronghold планує виробляти таким чином до 15% своєї енергетичної потужності.

У заяві майнінгова компанія посилається на наявність дозволів від Агентства з охорони навколишнього середовища США на використання шин як джерела енергії у інших промислових об’єктах штату.

Компанія подала запит до регулятора ще в липні, але ця інформація дійшла до громадськості лише наприкінці серпня. Місцеві екологи готують протест.

Дані: X.

Активісти підкреслюють сумнівний статус об’єктів, які вже використовують подібний метод генерації промислової енергії, і наполягають на забороні для Stronghold.

«Оскільки [Panther Creek] використовує вироблену електроенергію для видобутку криптовалют, а не продає її комунальним службам, об’єкту потрібно повторно отримати дозвіл як заводу з видалення сміття, до якого будуть висуватися підвищені вимоги до моніторингу забруднення повітря», — заявив представник Ради з чистого повітря Рассел Зербов.

Адвокат громадської екологічної організації Earthjustice Чарльз Макфедран зауважив, що викиди діоксиду сірки і оксидів азоту різко зросли після того, як Stronghold придбала підприємство в Пенсильванії в 2021 році.

В серпні 2022 року компанія повідомила про вжиті заходи з реструктуризації боргів, що супроводжувались скороченням потужностей майнінгу біткоїна.

Того ж місяця компанія домовилася з Whitehawk про подовження строку погашення позики та нову кредитну лінію на $20 млн. Пізніше майнер реструктуризував виплати за залишком боргу на суму приблизно $54,9 млн і уклав угоду щодо хостингу з Foundry.

У жовтні Stronghold розірвала угоду з провайдером інфраструктури Northern Data. Завдяки цьому рішенню фірма заощадить від $10 млн до $25 млн до вересня 2024 року.

Нагадаємо, навесні 2023 року компанія Nodal Power залучила $13 млн для проекту з переробки виділяючогося на сміттєзвалищах метану в відновлювальну енергію, частину якої використовують для майнінгу криптовалют.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.