Суд у Китаї визнав криптовалюту захищеною законом власністю — ForkLog UA

Відповідно до чинних норм віртуальні активи мають економічні властивості і їх можна класифікувати як майно під захистом закону. Такий висновок міститься у звіті Народного суду Китаю, пише ODaily.

Такі структури в країні розглядають кримінальні, цивільні та адміністративні справи, а також економічні спори. Вони незалежні від органів виконавчої влади та громадських організацій.

Автори документа проаналізували аспекти кримінального права стосовно цифрових активів.

Фахівці запропонували заходи щодо боротьби зі злочинами у сфері криптовалют. Вони наголосили на необхідності уніфікації кримінального та цивільного права через складнощі з конфіскацією активів. Такі випадки слід розглядати окремо для досягнення збалансованого захисту прав особистої власності та суспільних інтересів, пояснили експерти.

З 2017 року в Китаї торги біткоїном та іншими криптовалютами на місцевих біржах оголошені поза законом. Пізніше влада тільки посилювала контроль над учасниками індустрії.

Попри це, суди займали протилежну позицію, визнаючи цифрові активи власністю під захистом законодавства.

Нагадаємо, на Китай припала п’ята частина торгового обороту Binance у травні 2023 року, згідно з The Wall Street Journal.

У квітні ЗМІ повідомляли, що у місті Чаншу всім державним службовцям нараховуватимуть зарплату у цифровому юані (e-CNY) з травня 2023 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.