Robinhood викупить частку Сема Бенкмана-Фріда за $605 млн — ForkLog UA

Онлайн-брокер Robinhood викупить 55 млн акцій своєї компанії вартістю $605,7 млн, які раніше належали засновнику збанкрутілої FTX Сему Бенкману-Фріду. Про це йдеться у звіті для SEC.

Суд Південного округу Нью-Йорка схвалив угоду 28 серпня.

Після краху криптобіржі Міністерство юстиції США наклало арешт на цінні папери її ексглави.

Саму угоду здійснили 13 травня 2022 року — афілійована з FTX організація придбала 56,28 млн акцій онлайн-брокера за $648,29 млн. Активи зберігалися в ED&F Man Capital Markets.

Наприкінці грудня 2022 року Бенкман-Фрід у свідченнях для суду заявив, що разом зі співзасновником торгової платформи Гері Ваном створив компанію Emergent Fidelity Technologies для придбання 7,6% частки фінансової платформи.

Robinhood вперше оголосила про плани повернути акції в лютому 2023 року. Тоді рада директорів компанії схвалила угоду і виділила на неї кошти.

Згідно з MarketWatch, до початку торгової сесії в п’ятницю цінні папери фірми зросли на 3,9%, торгуючись по $11,31.

Раніше фахівці аналітичної платформи пов’язали Robinhood із третьою за числом біткоїнів адресою — 26 081 BTC (~$3,09 млрд).

Нагадаємо, у другому кварталі дохід онлайн-брокера від операцій із цифровими активами в річному зіставленні знизився на 18,5%, до $31 млн. Компанія зберігала $12 млрд у криптовалютах від імені клієнтів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.