Unstoppable Domains запустила сервіс обміну повідомленнями — ForkLog UA

Компанія Unstoppable Domains запустила децентралізований обмін повідомленнями за допомогою наскрізного шифрування через домени Web3. Сервіс побудований на базі протоколу XMTP.

Джерело: X.

Unstoppable Messaging забезпечить безпечне спілкування з користувачами інших платформ з підтримкою XMTP на кшталт Coinbase Wallet і додатків Lens. Для цього потрібно ввести адресу свого гаманця або домен.

Розробники Unstoppable Domains планують інтеграцію з сервісом Push Protocol. Після цього сторонні додатки зможуть використовувати Unstoppable Domains для надсилання повідомлень своїм спільнотам.

Інформація шифрується і зберігається в децентралізованій мережі XMTP.

Користувачі можуть отримати доступ до своїх чатів на будь-якій платформі XMTP, їхні повідомлення залишаються недоторканими незалежно від того, що відбувається з Unstoppable. Вони також можуть заборонити іншим особам платформи з ними контактувати.

Нагадаємо, у липні Unstoppable Domains інтегрувала доменні імена .eth, які постачає платформа Ethereum Name Service (ENS).

Раніше компанія представила сервіс для мережі Polygon. Нові адреси користувачів закінчуються на .polygon.

Нещодавно Rarimo представив плагін для ідентифікації в Web3 у партнерстві з проектами Unstoppable Domains, Gitcon Passport та Civic.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.