Upbit повідомила про майже 160 000 спроб злому за півроку — ForkLog UA

За перші шість місяців 2023 року південнокорейська біткоїн-біржа Upbit зазнала 159 061 хакерської атаки. Про це пише Yonhap.

Компанія Dunamu, яка володіє платформою і керує нею, повідомила ці цифри конгресмену Пак Сон Чжону з Комітету з науки, технологій, інформації, радіомовлення і комунікацій Національних зборів.

Показник зріс рік до року у 2,17 разів.

Представник Dunamu зазначив, що після злому 2019 року біржа вжила низку заходів для підвищення безпеки. Збиток від інциденту склав 58 млрд вон ($42,84 млн на момент написання).

Upbit зберігає до 70% коштів у холодних гаманцях і використовує гарячі адреси в декількох структурах, удосконаливши їхнє управління.

Після 2019 року платформа не зафіксувала жодної успішної спроби порушення кібербезпеки.

Пак Сон Чжон відзначив зростання кількості атак на криптобіржі в усьому світі. Він наголосив на необхідності сприяння влади у зміцненні заходів протидії активності хакерів.

«Міністерство науки та технологій має провести великомасштабне тестування і вивчити умови інформаційної безпеки в рамках підготовки до кібератак на біржі віртуальних активів, де часті спроби злому», — заявив конгресмен.

Нагадаємо, вересень став рекордним у 2023 році місяцем за збитками криптоіндустрії від зломів і шахрайств ($329,8 млн), згідно з CertiK. Одним із найбільших інцидентів стала успішна атака на біржу CoinEx ($53 млн).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.