В Electronic Arts відзначили користь ШІ для відеоігор — ForkLog UA

Виконавчий директор компанії Electronic Arts (EA) Лора Міле заявила про позитивний вплив штучного інтелекту на індустрію відеоігор.

“[ШІ] безумовно оптимізує інструменти та робочі процеси, а також допомагає розробникам і гравцям створювати кращий ігровий досвід. Технології значно розширять створюваний контент і збільшать частоту його виходу”, – заявила Міле.

За її словами, нейромережі “неймовірно перетворять” бізнес-модель EA і виведуть її на новий рівень глобалізації. В ігровій екосистемі компанії налічується близько 700 млн користувачів, тому ШІ допоможе в питаннях модерації контенту, вважає глава компанії.

Міле уточнила, що EA “завжди була фірмою, що займається штучним інтелектом”, починаючи із симулятора американського футболу Madden 1988 року. Технологію в ній використовували для програмування віртуальних суперників.

Однак тепер, на думку Міле, ШІ перебуває в “новій фазі”, що істотно вплине на майбутнє відеоігор.

Під час травневого корпоративного брифінгу виконавчий директор зазначила, що штучний інтелект може допомогти розробникам прискорити “творчу ітерацію” і “швидкість створення контенту”.

Тоді ж CEO EA Ендрю Вілсон виділив основну проблему бурхливого розвитку технології – втрата робочих місць. Він підкреслив, що сільськогосподарська та промислова революції призвели до масштабного “витіснення” робочої сили. Однак у поточній ситуації ймовірне “значне збільшення” можливостей працевлаштування, додав глава компанії.

Нагадаємо, в травні Nvidia представила суперкомп’ютер на базі штучного інтелекту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.