ЗМІ: Bitmain звільнила чотирьох співробітників за злив корпоративної інформації — ForkLog UA

Китайська майнінгова фірма Bitmain звільнила чотирьох працівників за “незаконну публікацію оголошення компанії про заробітну плату”. Про це повідомив репортер Колін Ву.

8 жовтня у ЗМІ потрапила інформація про те, що Bitmain частково не виплатила зарплату співробітникам за вересень через важке фінансове становище.

Компанія послалася на негативний грошовий потік протягом місяця. Згідно із заявою Bitmain, до моменту публікації новини майнер уже погасив більшу частину заборгованості, і тільки “деякі люди” не отримали виплати повністю.

На початку жовтня австралійський біткоїн-майнер Iris Energy анонсував купівлю у Bitmain 7000 одиниць Antminer S21 за $19,6 млн – по $14 за TH/s. Китайський виробник надав фірмі річну відстрочку платежу на $2,9 млн.

Того ж місяця американська компанія з видобутку криптовалюти CleanSpark повідомила про плани з придбання нових майнінгових пристроїв від Bitmain загальним хешрейтом у 4,4 EH/s. Постачання обладнання розпочнеться в січні 2024 року.

Нагадаємо, у вересні Bitmain погодився інвестувати в Core Scientific $53,9 млн у межах контракту на постачання 27 000 пристроїв для видобутку біткоїна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.