ЗМІ повідомили про обшуки у французькому офісі Nvidia — ForkLog UA

Французька влада провела обшуки в місцевому офісі компанії Nvidia в рамках антимонопольного розслідування в секторі хмарних обчислень. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Ні правоохоронні органи, ні представники чіпмейкера не прокоментували інцидент.

Видання повідомило про рейд 28 вересня. За день до цього французький антимонопольний регулятор Autorité de la Concurrence випустив пресреліз, згідно з яким слідчі служби «провели обшуки в приміщенні компанії, підозрюваної в антиконкурентній практиці в секторі відеокарт».

«Такі несподівані рейди не припускають наявності порушення закону, яке могло б бути пред’явлено компанії», — уточнили в Autorité de la Concurrence.

Там додали, що не коментуватимуть назву організації.

Раніше регулятор випустив дослідження сектора хмарних обчислень. У документі не згадується Nvidia, увагу фахівців було зосереджено на Amazon Web Services, Google Cloud і Microsoft Azure.

«У 2021 році Amazon і Microsoft отримали відповідно 46% і 17% доходів від послуг IaaS і PaaS. З огляду на їхні фінансові можливості та цифрові екосистеми, ці компанії, що гіпермасштабують, можуть перешкоджати розвитку конкуренції», — зауважили автори звіту.

Згідно з документом, Autorité de la Concurrence має інструменти для боротьби з недобросовісною конкуренцією та зловживаннями закону.

За підсумками II кварталу 2024 фінансового року Nvidia показала рекордний прибуток. CEO компанії Дженсен Хуан пояснив показники різким переходом до впровадження ШІ.

Звіт чипмейкера за I квартал 2024 фінансового року спровокував зростання котирувань криптовалют, пов’язаних зі штучним інтелектом.

Нагадаємо, у вересні емітент USDT Tether Limited витратив $420 млн на купівлю 10 000 чипів H100 від Nvidia.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.