Circle підтримала Binance у питанні статусу BUSD — ForkLog UA

Покупці стейблкоїнів не очікують прибутку, тому ця категорія активів не відповідає інвестиційним контрактам. З такою заявою виступив головний юрисконсульт Circle та ексглава CFTC Хіт Тарберт, пише CoinDesk.

Топменеджер прокоментував претензії SEC до Binance щодо Binance USD (BUSD), емітентом якого був Paxos від імені криптобіржі. 5 червня Комісія подала в суд на платформу та її CEO Чанпена Чжао. Відомство висунуло 13 звинувачень, зокрема про продаж незареєстрованих цінних паперів, зокрема BNB і BUSD.

Circle направила заяву до суду, виступивши як amicus curiae. У компанії заявили, що закони про фінансову торгівлю не повинні поширюватися на стейблкоїни.

«Платіжні „стабільні монети“ самі по собі не володіють істотними характеристиками цінного паперу [юрисдикції SEC]. Десятиліття прецедентного права підтверджують думку, що продаж активів, не пов’язаний з будь-якими післяпродажними обіцянками або зобов’язаннями продавця, є недостатнім для укладення інвестиційного контракту», — йдеться в заяві.

У лютому NYDFS ініціював розслідування щодо Paxos. Регулятор наказав компанії припинити випуск BUSD. Тоді ж фірма зупинила співпрацю з Binance.

Компанія припинила випуск нових стейблкоїнів відповідно до вказівок регулятора. Операції з викупу та конвертації підтримуються щонайменше до лютого 2024 року.

У березні капіталізація BUSD уперше з кінця червня 2021 року впала нижче за $10 млрд. У червні показник скоротився до $4,35 млрд. До моменту написання значення опустилося до $2,26 млрд, згідно з CoinGecko.

Про необхідність ухвалення регулювання «стабільних монет» раніше заявляли як представники індустрії, так і глава ФРС Джером Пауелл.

У червні Комітет з фінансових послуг Палати представників США представив третій варіант профільного законопроєкту про стейблкоїни.

Нагадаємо, аналітики Bernstein спрогнозували зростання капіталізації сегмента «стабільних монет» з поточних $125 млрд до $2,8 трлн протягом п’яти років.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.