«Золотий хрест» в індексі долара не стане проблемою для біткоїна — ForkLog UA

Побоювання щодо впливу зміцнення долара США на цифрове золото можуть бути перебільшені, особливо в довгостроковій перспективі. Обидва активи не сильно взаємопов’язані, вважають у Cointelegraph.

22 вересня індекс американського долара DXY в очікуванні додаткового посилення монетарної політики ФРС досяг максимуму за 10 місяців.

На графіку валюти сформувався так званий «золотий хрест» — перетин 50-денної та 200-денної SMA знизу-вгору. Для шанувальників технічного аналізу це слугує сигналом швидкого бичачого тренду.

Джерело: Cointelegraph.

У виданні зазначили, що зв’язок між ослабленням попиту на біткоїни в умовах зміцнення долара може послабитися за умови зростання сумнівів у здатності ФРС стримати інфляцію без негативних наслідків для економіки.

Аналітики пояснили, що з одного боку спостерігається зниження апетиту до ризикованих активів, з іншого — збільшення кількості грошей в обігу, що позитивно для цифрового золота.

Оскільки уряд продовжує підвищувати стелю держборгу, інвестори стикаються з «розмиттям» купівельної спроможності капіталу. Це робить номінальну прибутковість менш значною через збільшення грошової маси.

Подібна ситуація пояснює, чому дефіцитні активи на кшталт біткоїна здатні демонструвати стійкість навіть під час економічного спаду.

У разі продовження низхідної динаміки індексу S&P 500 інвестори можуть скоротити апетит до ризику, зокрема зменшивши позиції в першій криптовалюті, попередили фахівці.

Аналітики підкреслили, що такий самий тиск з боку інфляції та рецесії, ймовірно, збільшить грошову масу або коштом додаткового випуску казначейських облігацій, або їх купівлі ФРС.

В обох випадках насичення фінансового ринку ліквідністю сприятиме цифровому золоту. Це стане можливим, оскільки інвестори шукатимуть притулку в альтернативних активах для захисту від стагфляції — ситуації, що характеризується стагнацією економічного зростання в умовах високої інфляції.

Нагадаємо, на тлі стійкості першої криптовалюти кореляція біткоїна з доларом США опустилися до нуля, з провідними фондовими індексами — стала слабко негативною.

Раніше співзасновник BitMEX Артур Хеєс припустив можливий короткочасний відхід цифрового золота нижче $20 000 з подальшим новим бичачим імпульсом. Однак у вересні він вказав на позитивні перспективи першої криптовалюти всупереч політиці ФРС.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.