Звіт: у серпні обсяг венчурних угод у криптоіндустрії зріс на 40% — ForkLog UA

Обсяг залучених криптофірмами коштів за підсумками інвестраундів у серпні збільшився на 39,8% відносно липня. Такі дані наводить агрегатор RootData.

За підсумками місяця венчурні інвестори брали участь у 75 раундах із загальним обсягом у $769,2 млн. Це контрастує із ситуацією рік тому – 132 раунди та $1,54 млрд.

Наведений нижче графік демонструє спадний тренд обох показників на річному горизонті та поліпшення динаміки у вартісному вираженні протягом останніх двох місяців.

Джерело: RootData.

Згідно з RootData, стрибок зібраних коштів у серпні зумовлений раундами централізованих платформ — три компанії зібрали $400 млн, максимум за останній рік.

Друге місце посіла категорія інфраструктурних проєктів ($79 млн за підсумками 14 раундів), третє — DeFi ($47 млн за підсумками 19 раундів).

Джерело: RootData.

Нагадаємо, у серпні однією зі знакових угод поряд із раундом Ramp ($300 млн) виявилося залучення криптокастодіаном BitGo $100 млн за оцінки в $1,75 млрд.

Третє місце за обсягом отриманих коштів стали інвестиції в блокчейн-платформу ZetaChain ($27 млн).

У топ-6 потрапили виділення Binance Labs проєкту Helio Protocol $10 млн на розширення платформи ліквідного стейкінгу і посівний раунд фінансування проєкту метавсесвіту ZTX ($13 млн).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.