Binance відшкодує користувачам $1 млн після інциденту з CYBER — ForkLog UA

Криптовалютна біржа Binance пообіцяла розподілити $1 млн між постраждалими від нещодавнього збою з виведенням токена CyberConnect (CYBER) із сервісу Earn.

Згідно із заявою платформи, 29 серпня сталася розбіжність у цінах CYBER через кризу ліквідності в міжмережевих протоколах південнокорейської біржі Upbit.

Це призвело до того, що арбітражники позичили CYBER у Binance, щоб отримати прибуток від різниці в курсі. У результаті користувачі Earn не могли вивести монети з платформи через досягнення кредитного ліміту.

«Крім продуктів на основі Proof-of-Stake, велика частина гнучких криптопродуктів генерує дохід завдяки наданню підписаних активів іншим користувачам через маржу або кредити під заставу. В екстремальних умовах позичальники можуть виявитися не в змозі погасити свої борги вчасно», — пояснили в Binance.

Щоб уникнути повторення інциденту, торгова платформа вживе заходів щодо підвищення процентних ставок за заблокованими активами, щоб стримати кредитування в періоди високої волатильності.

Як компенсацію біржа запропонувала $800 000 для 887 користувачів, які не змогли вивести свої токени. Також компанія розподілить 871 CYBER як накопичену винагороду.

Раніше Binance випустила щомісячний звіт підтвердження резервів. На її балансах перебуває 618 126 BTC (~$15,9 млрд) для забезпечення клієнтських депозитів на 588 171 BTC (~$15,1 млрд).

Нагадаємо, торгова платформа повідомила про намір припинити підтримку власного стейблкоїна BUSD у 2024 році.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.