Bitfinex: Кількість біткоїнів на біржах впала на 32%

Ціна біткоіна

У доповіді біржі Bitfinex йдеться про зниження обсягу криптовалюти на торгових майданчиках. Інвестори виводять біткоїни на автономне зберігання з березня 2020 року.

Після «Чорного четверга» тренд на відтік BTC із торгових майданчиків посилювався від місяця до місяця. З цього часу кількість біткоїнів на біржах скоротилася на 32% з 3,1 млн до 2,1 млн. BTC.

За оцінками дослідників, зараз трейдери зберігають на криптоплатформах приблизно 11% ринкової пропозиції цифрової валюти.

Весною 2020 року на біржах інвестори зберігали понад 17% пропозиції BTC. Аналітики Bitfinex зафіксували перерозподіл коштів між централізованими та децентралізованими біржами (DEX).

Якщо ходлери воліють відправляти монети на автономне зберігання, спекулянти поповнюють DeFi-протоколи. Крім цього, частина біткоїнів перемістилася до інвестиційних продуктів, орієнтованих на криптосферу.

Біржа Bitfinex проаналізувала дані компанії CoinShares і дійшла висновку, що минулого тижня приплив інституційного капіталу до BTC-фондів склав $137 млн.

За чотири тижні криптофонди поповнилися біткоїнами на загальну суму до $742 млн – це максимальний показник із четвертого кварталу 2021 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.