Ціна XLM злетіла майже на 100% на тлі перемоги Ripple

XLM

Ripple

Ціна XLM торгується на рівні 0,152 долара після зростання більш ніж на 60% за останні 24 години. Альткойн був серед крипто-токенів, які виросли завдяки перемозі Ripple у судовому процесі проти SEC, де суддя заявив, що XRP не є цінним папером і не порушує жодного закону про цінні папери під час продажу на біржах.

Це призвело до різкого зростання ціни XRP, а за ним зросли багато інших криптовалют, які в сукупності додали 72 мільярди доларів на ринок криптовалют за день. Однак, окрім XRP, єдиним альткойном, який став свідком найвищого ралі, був XLM, який є рідним токеном Stellar Lumens.

Ціна XLM досягла 14-місячного максимуму і торгувалася ще вище під час внутрішньоденних торгів, коли вона підскочила більш ніж на 103%. Отже, активність інвесторів також збільшилася. Загальний обсяг торгів за 24 години у разі XLM коливається від 40 до 44 мільйонів доларів. Проте за минулий день цей обсяг досягнув максимуму в 982 мільйони доларів, що означає збільшення на 2034% за день.

Багато в чому це зростання також можна пояснити тим, що Stellar Lumens нещодавно була названа потенційним посередником у блокчейн-аспекті платіжної системи FedNow. FedNow — це сервіс миттєвих платежів, розроблений Федеральною резервною системою, який, як стверджується, поєднує звичайні банківські операції з децентралізованими фінансами.

Якщо сервіс продовжить роботу зі Stellar Lumens як посередник блокчейну, ціна XLM зростатиме.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.