Керівництво RISC Zero залучило $40 млн

RISC Zero

Автор інфраструктурних рішень, компанія RISC Zero, яка допомагає розробникам створювати програмне забезпечення з технологією «нульового доказу», залучила $40 млн від інвесторів. Це сталося в рамках раунду фінансування серії A, який очолює організація Blockchain Capital.

Ці кошти допоможуть RISC Zero вивести на ринок власну обчислювальну платформу Bonsai. Згідно з пресрелізом, наданим CoinDesk, участь у поточному інвестиційному раунді також взяли компанії Galaxy Digital, IOSG, RockawayX, Maven 11, Fenbushi Capital, Delphi Digital, Algaé Ventures, IOBC, Zero Dao Tribute Labs та Alchemy.

Технологія доказу з нульовим розголошенням (ZK) використовують криптографію для математичної перевірки транзакцій, зберігаючи їх конфіденційність. У березні 2022 року RISC Zero випустила 1-у віртуальну машину з використанням даного механізму та відкритим вихідним кодом. Вона дозволяє розробникам створювати докази, які можна виконувати будь-якому комп’ютерові, застосовуючи стандартні мови програмування.

Нова обчислювальна платформа Bonsai представляє децентралізований механізм перевірки, який дозволяє розробникам легко інтегрувати ZK-докази у власні програми та блокчейн-мережі для підвищення безпеки.

«Для розробників, які погано знайомі з криптографією, технологія RISC Zero дозволить створювати програми, використовуючи інструменти та мови, з якими вони добре знайомі. При цьому програмістам не доведеться стикатися з обмеженнями через складність коду», – сказав генеральний директор RISC Zero Браян Ретфорд.

RISC Zero раніше залучила $12 млн у серпні 2022 року у рамках раунду початкового фінансування під керівництвом Bain Capital. Кошти були успішно витрачені на вивчення технології та розгортання початкових продуктів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.