Курс криптовалюти Dogecoin знову виріс завдяки Ілону Маску

Ілон Маск

Підприємець Ілон Маск, якого прозвали Батьком Dogecoin, знову почав пампити курс криптовалюти на основі мему.

Увечері 19 липня Маск опублікував картинку, на якій зображено філософів Сократа та Іммануїла Канта, головного персонажа мультфільму «Скубі-Ду», а також їх схожих за звучанням висловлювань. Ілон підписав свою посаду так: «Дожи для перемоги» (Doges ftw).

Ілон Маск

Протягом 15 хвилин після публікації цього повідомлення курс Dogecoin підскочив на 3%, а рівень капіталізації цифрового активу підвищився на $320 млн. Через деякий час вартість токенів скоригувалась, але низхідна тенденція швидко видихнулася, і ціна криптовалюти знову піднялася до $0,070.

Маск вже не вперше помпить вартість Dogecoin. Наприклад, у лютому 2023 року за допомогою публікації фотографії свого собаки Ілон залучив у DOGE інвестиції на суму $500 млн. У квітні після зміни логотипа Твіттеру на зображення собаки-мема курс Dogecoin злетів більш ніж на 20%.

Не всі члени криптоспільноти дали позитивну оцінку діям Ілона, і в червні цього року кілька власників Dogecoin подали груповий позов проти Маска. Бізнесмена звинуватили в інсайдерській торгівлі криптовалютою і зажадали стягнути з нього $258 млрд як компенсацію за збитки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.