“Мем-коїни: що за трендовий спалах на крипторинку”, криптоінвесторка та підприємиця Марина Тендітна

“Мем-коїни: що за трендовий спалах на крипторинку”, криптоінвесторка та підприємиця Марина Тендітна
“Мем-коїни: що за трендовий спалах на крипторинку”, криптоінвесторка та підприємиця Марина Тендітна

Що таке мемкоїни і звідки вони взялися

Історія мемкоїнів почалася з гумору та іронії. Ніхто не міг подумати, що жартівлива криптовалюта із зображенням милого песика стане феноменом на ринку. Але саме так сталося з доджкоїном. Цей коїн виник із бажання посміятися над серйозністю криптовалютного світу, але перетворився на реальний інструмент для інвестування та благодійності. Ідея здавалася абсурдною, але саме це зробило її настільки привабливою.

Взагалі, мемкоїни – це криптовалюти, які з’явилися на основі популярних інтернет-мемів та зазвичай не мають значної технологічної цінності або конкретної мети, на відміну від біткоїна чи ефіріума. Першим був доджкоїн, створений у 2013 році, зараз з’явилася ціла низка мемкоїнів, які періодично стають вірусними і привертають увагу інвесторів.

Як аналізувати мемкоїни та які ресурси використовувати

Ось вам база, яка точно стане у пригоді:

 1. Популярність у соціальних мережах. Соціальні медіа – це основа мемкоїнів. Вони стають популярними завдяки масовому обговоренню тем. Підпишіться на твіттер, реддіт та телеграм мемкоїнів, які вам цікаві, щоб відстежувати все, що з ними відбувається. Занурюйтеся в дискусії, спостерігайте за мемами, дивіться, які особистості роблять заяви.
 2. Спільнота та підтримка. Чим більша та активніша спільнота, тим вищі шанси на успіх мемкоїна. Переглядайте форуми та групи підтримки для оцінки рівня зацікавленості. Наприклад, заходьте на реддіт і подивіться, скільки людей активно обговорюють ваш обраний коїн. Бачите багато нових дописів та коментарів? Це добрий знак.
 3. Ліквідність та обсяги торгів. Тут уже потрібен трохи більш аналітичний підхід. Аналізуйте обсяги торгів на популярних біржах, наприклад, як Binance або Coinbase. Висока ліквідність свідчить про високий інтерес інвесторів. Але пам’ятайте, що великі обсяги можуть також бути спекуляцією.
 4. Технологічні аспекти. Хоча мемкоїни часто не мають інноваційної технології, все ж варто перевірити їхні технічні параметри та безпеку. Зайдіть на офіційні сайти проєктів, почитайте white papers (якщо такі є), перевірте смартконтракти.

Тепер про ресурси, без яких нікуди:

 • CoinMarketCap і CoinGecko. Це ваші основні інструменти для відстеження ринкової капіталізації та обсягів торгів. Вони надають вичерпну інформацію про ціни, обсяги торгів та інші ключові метрики.
 • Твіттер і реддіт. Для моніторингу обговорень та настроїв у спільноті. Підпишіться на ключових інфлюенсерів у світі криптовалют і не пропускайте гарячі теми.
 • Glassnode та IntoTheBlock. Ці платформи пропонують глибший аналіз блокчейн-даних. Вони допоможуть вам зрозуміти, як розподіляються кошти в мережі, хто купує та продає мемкоїни.

У чому ж феномен популярності мемкоїнів

Відповідь на ці запитання не така проста, як може здатися на перший погляд.

 1. Популярні соцмережі як майданчик новин. Це, мабуть, один з основних факторів. Мемкоїни часто стають вірусними завдяки мемам та жартам, що поширюються в соцмережах, якими користуються усі. Відомі особистості, такі як Ілон Маск, роблячи твіти про мемкоїни, збільшують їх популярність навіть у людей, які нічого не знають про криптовалюту. Достатньо одного твіту Маска, щоб ціна на доджкоїн злетіла до небес.
 2. Доступність для новачків. Мемкоїни зазвичай коштують дуже дешево, що робить їх доступними для новачків у світі криптовалют. Люди бачать можливість швидкого збагачення за мінімальних вкладень. Це як лотерея – ви вкладаєте невелику суму грошей і маєте шанс виграти великий приз. І хоча цей шанс не дуже високий, сама можливість притягує.
 3. Феномен FOMO (Fear of Missing Out). Це моє улюблене. Така проблема часто у новачків, які бояться упустити можливість швидкого заробітку. Це спонукає багатьох вкладати гроші в мемкоїни на хаях. FOMO – це такий собі психологічний феномен, коли людина, бачачи, як інші отримують прибуток, боїться пропустити свій шанс. І купує мемкоїн, бо всі його купують, але взагалі не розібравшись у питанні. Це призводить до того, що ціна на коїн зростає ще більше.
 4. Культура та розваги. Мемкоїни часто поєднують у собі елемент розваги та культури, що робить їх привабливими для молодшого покоління. Вони стають частиною інтернет-культури, і це сприяє їх популярності. Молоді люди бачать у мемкоїнах не тільки спосіб заробітку, але й можливість стати частиною чогось більшого, веселішого та культурно значущого.

Що робити, щоб встигнути заробити на мемкоїнах

Аналізуйте. Не купуйте на хаях. Не спішіть та вичікуйте. Це якщо коротко, але давайте розберемося глибше.

 1. Моніторинг новин та соціальних мереж. Це перше, що потрібно робити. Регулярно перевіряйте новини та обговорення в соціальних мережах, щоб бути
 2. Встановлення ризикових обмежень. Це дуже важливо. Вкладення в мемкоїни в курсі нових трендів. Використовуйте спеціальні інструменти для моніторингу, такі як Google Alerts або Mention. Це дозволить вам не пропустити важливі новини або обговорення, які можуть вплинути на ціну.дуже ризиковані, тому важливо встановити чіткі обмеження на суму інвестицій. Не вкладайте більше, ніж можете дозволити собі втратити. Це золоте правило інвестування, яке допоможе вам уникнути великих втрат.
 3. Швидкі дії. Мемкоїни можуть швидко зростати в ціні, але так само швидко можуть падати. Будьте готові до швидких дій – купівлі та продажу в потрібний момент. Встановлюйте автоматичні ордери для купівлі або продажу на певному рівні ціни. Це дозволить вам швидко реагувати на зміни ринку, навіть якщо ви не можете постійно стежити за курсом.
 4. Диверсифікація портфеля. Я вкотре хочу наголосити, що диверсифікація портфеля є ще одним важливим аспектом інвестування. Не вкладайте всі свої кошти в один мемкоїн, незалежно від його популярності. Розподіляйте свої інвестиції між різними активами, включаючи біткоїн, ефіріум та інші криптовалюти з більшою стабільністю. Це допоможе знизити ризики і збільшити шанси на успіх.
 5. Освітні ресурси. Вчіться на досвіді інших інвесторів, використовуйте освітні платформи та курси, щоб краще розуміти ринок криптовалют. Використовуйте освітні платформи, такі як Coursera, Udemy та Khan Academy, щоб отримати знання про блокчейн, криптовалюти і технічний аналіз.

На завершення, мемкоїни – це цікавий і потенційно прибутковий сегмент криптовалютного ринку. Вони приваблюють інвесторів своєю вірусністю, доступністю і можливістю швидкого заробітку. Проте, інвестування в мемкоїни пов’язане з високими ризиками і вимагає уважного підходу та глибокого аналізу. Використовуйте моніторинг новин і соцмереж, встановлюйте ризикові обмеження, дійте швидко, диверсифікуйте портфель і постійно вдосконалюйте свої знання, щоб максимально використати можливості, які надає цей цікавий сегмент крипторинку.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.