Новини та прогноз Біткоїна на 18 липня 2023 року

біткоін

Новини та прогноз Біткоїна на 18 липня 2023 року. Вчора ціна Біткоїна ненадовго опустилася нижче за 30 000 доларів, але потім відновилася. Спадний тренд продемонстрував і Ефіріум, а ось токен XRP показав найбільше зростання за день, піднявшись на 4,22% до 0,7483 долара США.

Біткоїн

Загальна капіталізація криптовалютного ринку за останні 24 години зросла на 0,10% до 1,21 трлн доларів США, а обсяг ринку збільшився на 3,97% до 25,93 млрд доларів США за даними CoinMarketCap.

Загальна ситуація на світових ринках та її вплив на ціну Біткоїна

Основні азійські акції ослабли, при цьому японський Nikkei 225, Shenzhen Component Index та Shanghai Composite теж показали зниження. Гонконзькі ринки призупинили торги цінними паперами та деривативами у понеділок на тлі попередження про тайфун.

Настрої інвесторів стали негативними після того, як дані показали, що економіка Китаю зросла на 6,3% у другому кварталі, що нижче за очікуване зростання на 7,3%. Роздрібні продажі також не виправдали попередніх прогнозів. Інвестори сподіваються на додаткові заходи стимулювання з боку Пекіна, щоб підтримати відновлення материка після пандемії.

Ф’ючерси на американські акції також впали під час денних торгів у понеділок, ф’ючерсний індекс S&P 500, ф’ючерси на технологічний індекс Nasdaq-100 і ф’ючерси на Dow Jones Industrial Average ослабли. Цього тижня інвестори очікують на звіти про доходи від великих банків, таких як Bank of America, Morgan Stanley та Goldman Sachs. Такі компанії, як Tesla, Netflix та United Airlines також публікують свої звіти про доходи.

Своєю чергою, продукти для інвестицій у цифрові активи отримали 137 мільйонів доларів припливу, внаслідок чого загальна притока за останні чотири тижні — з деякими коригуваннями, внесеними до попередніх щотижневих даних — склала дивовижні 742 мільйони доларів.

Згідно з щотижневим звітом європейської компанії з управління цифровими активами CoinShares, це найзначніша притока з останнього кварталу 2021 року. Крім того, обсяги торгів криптовалютними інвестиційними продуктами продовжують перевищувати середньорічний показник 1,4 мільярда доларів.

Минулого тижня обсяги торгів досягли 2,3 мільярда доларів, що свідчить про активну діяльність у цьому секторі. Біткоїн продовжує домінувати на ринку цифрових активів, оскільки приплив коштів в інвестиційні продукти Біткоїна досяг 140 мільйонів доларів, що становить 99% усіх приток.

Проте на цьому фоні ціна Біткоїна поки не демонструє явних ознак висхідного тренду.

Новини та прогноз Біткоїна: якою буде ціна в короткостроковій перспективі

Виходячи з вищезгаданої інформації, очікувати підвищення ціни Біткоїна навряд чи варто. Найімовірніше, курс Біткоїна залишається в діапазоні. Прогноз Біткоїна наступний: ціна Біткоїна становитиме 29 900 – 30 400 доларів у короткостроковій перспективі. Значних коливань ціни криптовалюти на ринку не варто очікувати.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.