Новини та прогноз Біткоїна на 19 липня 2023 року

біткоін

Новини та прогноз Біткоїна на 19 липня 2023 року. Ціна Біткоїна після зниження до тижневого мінімуму у 29 500 доларів відновилася вище за 30 000 на ранок 19 липня. Протягом тижня курс Біткоїна знаходиться у вузькому діапазоні від 29 500 до 31 800 доларів.

Біткоїн

Найбільше зростання за останню добу у FLEX зросло на 10,8% за останні 24 години до 4,58 долара США, за ним слідує Stellar, його вартість зросла на 9% до 0,139309 долара США. Підвищенню ціни криптовалют допомогло те, що SEC прийняла на розгляд другу заявку на біткойн-ETF від гіганта управління активами Valkyrie.

FLEX

Ця новина з’явилася після того, як 13 липня SEC до розгляду заявку від BlackRock на спотовий Біткоїн-ETF та оновлену заявку на реєстрацію спотового Bitcoin ETF від Valkyrie.

Загальна ситуація на світових ринках та її вплив на ціну Біткоїна

Основні азійські акції ослабли: японський Nikkei 225, Shanghai Composite та гонконзький Hang Seng Index знизилися, а Shenzhen Component трохи підріс.

На додаток до негативних настроїв інвесторів, китайський гігант з розвитку нерухомості China Evergrande повідомив про збитки у розмірі 81 мільярда доларів США за останні два роки у своєму звіті про прибутки та збитки, опублікованому в понеділок.

Ф’ючерси на американські акції також впали у вівторок, крім ф’ючерсів на індекс Dow Jones Industrial Average. Ф’ючерсний індекс S&P 500 та технологічний ф’ючерс Nasdaq-100 ослабли. Інвестори тепер чекають на звіти про доходи від Bank of America, Morgan Stanley та Lockheed Martin, запланованих на сьогодні.

Євро виріс до 17-місячного максимуму, піднявшись на 0,11% у вівторок до 1,12 долара США, найвищого рівня з лютого 2022 року. Інфляція в єврозоні також знизилася до 17-місячного мінімуму в 5,5% у червні, оскільки ринки очікують на чергове підвищення відсоткових ставок від Європейського центрального банку.

Чого очікувати від ціни Біткоїна у короткостроковій перспективі

Найімовірніше слід очікувати плавного зниження ціни Біткоїна. Основна увага інвесторів зміщується у бік фондового ринку.

В основному ринкові гравці передбачають очікування та переміщують капітали до фонду, сподіваючись побачити позитивні зміни у звітності великих компаній. І поки звіти публікують такі гіганти як JPMorgan, Citi й BofA, утриматися від позитивних очікувань Біткоїна складно, оскільки банки демонструють серйозний приріст прибутку.

Таким чином, ціна Біткоїна може знизитися, або залишиться в межах 29800 – 30200 доларів.

Біткоїн оновив локальний максимум, а також липневий мінімум. Станом сьогодні криптовалюта показує більше передумов для відновлення низхідного руху.

Біткоїн

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.