Новини та прогноз Біткоїна на 24 липня 2023 року

біткоін

Дані TradingView показали, що ціна Біткоїна продовжує знаходитися біля рівня 30 000 доларів. Декілька днів тому сталося короткочасне падіння до 29 640 доларів перед відновленням. Загалом настрої трейдерів та інвесторів залишаються помірковано консервативними.

Бики поки що не можуть подолати опір ведмедів, хоча шанси на локальний висхідний тренд залишаються. Ринок очікує на рішення Федеральної резервної системи 26 липня за ключовою ставкою.

Біткоїн

Загальна ситуація на ринку та її вплив на ціну Біткоїна

Цей тиждень надасть безліч потенційних індикаторів волатильності. Федеральний комітет з відкритих ринків Федеральної резервної системи США (FOMC) збереться, щоб ухвалити рішення щодо відсоткової ставки та підвищити її. Згідно з інструментом FedWatch Tool CME Group, станом на 24 липня ці шанси становлять 99,2%.

Процентні ставки в США зараз перебувають на рівні від 5% до 5,25%, що є найвищим показником з 2006 року. Понад 150 компаній зі списку S&P 500 мають опублікувати квартальні результати наступного тижня на чолі з Microsoft Alphabet.

Федеральна резервна система оголосить про своє останнє політичне рішення в середу вдень і, як очікується, оголосить про збільшення базової процентної ставки на 0,25%.

Варто зазначити, що хоча криптовалюта значно відновилася з кінця 2022 року, оцінки динаміки курсу тепер більш тісно пов’язані з макроекономічними тенденціями. Посилення політики ФРС може стати перешкодою для активів з більш високим ризиком, включаючи як акції, так і криптовалюти.

Може здатися, що інвестори чекають на розгляд заявки на спотовий ETF Біткоїн від Black Rock. Однак термін затвердження рішення за такими запитами сягає 45 днів і може бути продовжений до наступного року. І невідомо, чи схвалить регулятор заявку, чи ні.

Якою буде ціна Біткоїна найближчим часом

Таким чином, очікувати значної зміни вартості Біткоїна до 26 липня не варто. Цілком імовірно, що ціна Біткоїна перебуватиме в межах 30 000 доларів за кілька днів.

Прогноз Біткоїна наступний: ціна Біткоїна залишиться в межах 29 500 – 30 100 доларів у короткостроковій перспективі. Різких стрибків курсу не прогнозується.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.