Новини та прогноз Біткоїна на 31 липня 2023 року

біткоін

Ціна Біткоїна вчора не зазнала значних змін. Прогноз Біткоїна залишається консервативним. За останню добу вартість Біткоїна знизилася на 0,41%.

Загальні втрати Біткоїна у відсотковому відношенні становили близько 1,97%, згідно з даними CoinMarketCap. Ринок криптовалют показав зниження обсягів торгів та скорочення волатильності. Інші цифрові активи також показали зниження чи показували різноспрямовану динаміку.

Біткоїн

Загальна ситуація на світових ринках та її вплив на ціновий прогноз Біткоїна

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл дав трейдерам позитивний сигнал, на який вони чекали. ФРС можливо, нарешті завершив своє різке підвищення відсоткових ставок з початку 1980-х років.

ФРС

Дилери з цінних паперів з Волл-стріт очікують, що незабаром розпочнеться надлишок продажів казначейських облігацій, оскільки уряд збільшує обсяг запозичень. ФРС може зберегти підвищені ставки або утримувати їх на вищому рівні протягом більш тривалого часу, якщо інфляція виявиться жорсткішою, ніж очікувалося.

Але оскільки Пауелл використовує підхід, що залежить від даних, ці очікування можуть легко змінитися, якщо економічне зростання чи інфляція прискориться. Наступного тижня буде багато ключових даних щодо США, у тому числі щомісячний звіт Міністерства праці з вакансій. Економісти очікують, що звіт продемонструє невелике уповільнення зростання заробітної плати та фонду заробітної плати, що ймовірно підтвердить думку про те, що ФРС залишиться незмінною на своєму наступному засіданні у вересні.

Наступного тижня міністерство фінансів оголосить про щоквартальне відшкодування, в якому буде зазначено, скільки воно планує зайняти найближчими місяцями. Дилери прогнозують, що це викличе хвилю збільшення пропозиції, оскільки США борються зі зростаючим бюджетним дефіцитом, частково через зростання процентних ставок.

Банк Японії зробив крок назад від своєї надм’якої грошово-кредитної політики, дозволивши прибутковості облігацій зростати, даючи японським покупцям більше стимулів інвестувати будинки та виводити гроші із США.

Трейдери роблять ставку на те, що долар, який упав більш ніж на 10% порівняно з піковим значенням у вересні, може ще більше впасти. Відкат долара, своєю чергою, має допомогти компаніям, які продають товари за кордон і були вразливими для підвищення ставок та наслідків сильного долара.

На Волл-стріт прогнозують, що компанії зі списку S&P 500 зіткнуться з найбільшим скороченням зростання прибутку у другому кварталі, коли очікується, що прибуток впаде на 9% у річному обчисленні. Приблизно 57% компаній повідомили, що зростання прибутку за цей період, як очікується, скоротилося на 9,2%.

Очікується, що єврозона повернеться до невеликого зростання у другому кварталі, тоді як інфляція серед її членів, як очікується, продовжить знижуватися в липні, підтримуючи блок єдиної валюти, який зазнає труднощів.

Валовий внутрішній продукт у 20 країнах, які поділяють євро, не змінився або навіть трохи скоротився за останні два квартали. Проте прогнозується зростання на 0,1% за три місяці, коли дані щодо ВВП будуть опубліковані у понеділок.

На такому різноспрямованому фоні вартість Біткоїна також демонструє чітко вираженого тренду як у підвищення, і зниження курсу.

Новини та прогноз Біткоїна: якою буде ціна в короткостроковій перспективі

Поки що відсутні фундаментальні чинники, які б підштовхнули ціну Біткоїна вище за психологічно важливий рівень у 30 500 доларів. Водночас і ведмеді не мають можливості опустити вартість криптовалюти нижче 29 000 доларів і утримати позиції.

Тому прогноз Біткоїна наступний: ціна Біткоїна перебуватиме в межах 29 000 – 30 000 у короткостроковій перспективі. Різкої волатильності ринку не очікується.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.