Учасники Consensus 2023 обговорили зростання сектора DeFi

DeFi

Учасники та відвідувачі форуму Consensus 2023 обговорили зростання сектора децентралізованих фінансів (DeFi). Насамперед їх цікавила тема необхідності дотримання правил і законів, а також проблеми балансу криптографічних концепцій з вимогами актуальними для традиційних фінансів (TradFi).

Основна тема полягала в тому, чи мають децентралізовані фінанси (DeFi) ігнорувати вимоги регуляторів чи навпаки. Дослідники зазначали, що даний сектор криптоекономіки використовує технологію блокчейн та смартконтракти, щоб виключити посередників зі сфер кредитування, торгівлі, зберігання та інших фінансових операцій.

Під цим терміном маються на увазі не тільки банки та інші подібні установи, але також регулятори та будь-які треті особи. Проте, щоб сектор продовжував зростати, залучати капітали й ставав надійнішим способом ведення бізнесу, DeFi необхідно відповідати нормативним вимогам урядів держав. Такого висновку дійшло більшості учасників закритих круглих столів на Consensus 2023.

Експерти відзначили: DeFi – це індустрія з капіталізацією $47,8 млрд, розподілена по кількох великих блокчейн-мережах, включаючи Ethereum, Solana, Cardano та інші. Ця галузь відносно молода, але є одним із небагатьох варіантів використання криптовалют, який, на думку експертів, «знайшов відповідність продукту ринку».

DeFi – це сукупність систем, що виконують базові фінансові операції з використанням заздалегідь встановлених правил і публічно коду, що перевіряється. За словами аналітиків, найкращий курс для галузі — не впроваджувати процедури «знай свого клієнта» (KYC) та протидія відмиванню грошей (AML), які стали стандартом у традиційних фінансах. Проте компаніям точно доведеться співпрацювати з регуляційними органами та навчати установи ухваленню децентралізованих фінансів, інакше галузь загине.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.