Аналітики спрогнозували ріст обсягу криптофондів до $650 млрд — ForkLog UA

У наступні п’ять років обсяг активів, що перебувають під управлінням криптовалютних фондів, може збільшитися до $650 млрд на тлі переходу ринку з “кустарної” стадії в регульоване середовище. Про це йдеться в звіті брокерської компанії Bernstein, пише CoinDesk.

Зараз обсяг цього напрямку становить приблизно $50 млрд – лише 4% від загальної капіталізації всієї індустрії цифрових активів (~$1,08 трлн на момент написання). 

Заохоченням для росту криптофондів має стати запуск фондів спотових бірж (ETF) на основі біткоїна, який приверне інституційних інвесторів. 14 липня SEC прийняла до розгляду відповідні заяви від BlackRock, VanEck, Fidelity Investments, Invesco та WisdomTree. Пізніше до них приєдналася компанія Franklin Templeton. 

За думкою аналітиків, попит на інструменти буде стимулювати “інвестиційні консультанти, інтегровані в банкінг криптопродукти, а також простий доступ до ETF через брокерів”.

Згідно розрахунків Bernstein, у майбутньому Bitcoin та Ethereum-фонди будуть складати приблизно 10% капіталізації крипторинку, а хедж-фонди – 5-6%. 

«Прийняття цифрових активів у фінансовому відношенні слідує за циклами ажіотажу. Ми очікуємо стрімкий ріст, причому 2024 стане знаковим нормативним роком для схвалення біржевих фондів», — додали експерти.

Раніше аналітики Bloomberg Джеймс Сейффарт і Ерік Балчунас оцінили ймовірність запуску спотового біткоїн-ETF до кінця 2023 року в 75%. Експерти підвищили шанси після юридичної перемоги Grayscale у справі проти SEC.

Нагадаємо, екс-юрист агентства Джон Рід Старк виключив схвалення спотового біткоїн-ETF.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.