Мін’юст США окреслив позицію щодо “нерегульованості” FTX — ForkLog UA

На тлі початку суду над засновником FTX Семом Бенкманом-Фрідом Міністерство юстиції США зробило заяву щодо його благодійних і політичних пожертвувань, а також регулювання криптоіндустрії.

Прокурори спростували доводи захисту Бенкмана-Фрида про те, що FTX не регулювалася в США, але дотримувалася всіх встановлених правил на Багамах – юрисдикції своєї реєстрації.

Вони також відкинули аргументи про відсутність положень, які прямо забороняють криптобіржам використовувати депозити клієнтів.

“Передбачувана відсутність чітко застосовних законів або нормативних актів не має відношення до того, чи допущено суттєві порушення”, – заявили прокурори.

На думку правоохоронців, відповідач порушив загальні для індустрії правила і незаконно привласнив ввірені йому користувачами гроші для власного використання

“Наявність або відсутність регулювання не має відношення до доказів звинувачень у скоєному шахрайстві”, – йдеться в листі.

У Мін’юсті також зазначили, що посилання на законослухняну поведінку в інших сферах, на кшталт сплати податків або дорожнього руху, не можуть слугувати підтвердженням невинності в обмані інвесторів.

Правоохоронці не стали заперечувати проти представлення під час процесу інформації про благодійні пожертвування Бенкмана-Фріда. Однак вони наполягають, щоб подібні показання свідків давалися зі схвалення суду, щоб уникнути введення в оману присяжних.

Щодо фінансової підтримки політичних кампаній з боку FTX та її CEO прокурори підтримали рішення суду відхилити свідка з боку відповідача. За їхніми словами, експерт мав показати, що подібна практика є легальною. Мін’юст не збирається це оскаржувати, але має намір довести, що на ці цілі незаконно використовувалися привласнені клієнтські кошти.

Нагадаємо, напередодні початку слухань у справі Бенкмана-Фріда ForkLog UA зібрав актуальні новини з боку захисту та обвинувачення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.