TVL Solana сягнула річного максимуму — ForkLog UA

2 жовтня загальна заблокована вартість активів (TVL) в блокчейні Solana перевищила $339 млн – це найвищий показник з листопада 2022 року. 

TVL Solana. Дані: DeFi Llama.

За останню добу TVL мережі збільшилась на 4,15%. Найбільший приріст показали лендінговий сервіс Mango Markets (28%), DEX FluxBeam (20%) та протокол кредитування Oxygen (15%). 

Проте поточні показники ще далекі від історичних максимумів листопада 2021 року, коли TVL екосистеми сягав майже $10 млрд. 

За останній тиждень токен SOL виріс на 24%, за даними CoinGecko. На момент написання монета торгується за $24,13, збільшившись на 10,7% за 24 години. 

15-хвилинний графік SOL/USDT біржі Binance. Дані: TradingView.

Ринкова капіталізація активу становить близько $9,95 млрд при добовому обсязі торгів у $920 млн. Ціна SOL також далека від свого максимуму в $259 під час попереднього бичачого циклу.

У аналітиків також виникають побоювання щодо динаміки курсу активу після продажу активів збанкротувавшої FTX на $3,4 млрд. При цьому біржа була найбільшим утримувачем токенів SOL на $1,16 млрд.  

Нагадаємо, в кінці серпня кількість щоденних користувачів Solana зменшилася до 204 000. Це найнижчий показник з моменту початку відстеження аналітиками ончейн-даних протоколу в кінці 2020 року. 

Раніше команда Elusiv додала в однойменний додаток в мережі Solana функцію конфіденційного обміну токенів. Рішення дозволяє здійснювати своп активів, не розголошуючи інформацію про адресу публічного гаманця в блокчейні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.